Jesteś tutaj:   kotyliony.com  |  Reklamacje i zwroty
Nasze Kotyliony
Zobacz nasz katalog

Check our catalog
Reklamacje i zwroty 

Reklamacje:


Reklamacje przyjmowane są na podstawie wad produkcyjnych, różnic w wykonanym produkcie względem zamówienia oraz na podstawie niedotrzymania terminu realizacji z winy Sprzedawcy.


W celu zgłoszenia reklamacji prosimy o wypełnienie i przesłanie na adres biuro@kotyliony.com poniższego formularza (reklamację można zgłosić też bez wypełaniania formularza):

Formularz reklamacji


Reklamowany Towar należy przesłać na adres:


THERIOS
Za Skłonem 18
30-240 Kraków
tel: 606 862 467


Proszę nie wysyłać paczki za pobraniem. Takie przesyłki nie będą odbieranie, a koszty zwracane. Ewentualny zwrot środków nastąpi po rozpatrzeniu reklamacji.


Zwroty:


Prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży nie przysługuje Klientowi będącemu Konsumentem w odniesieniu do umów, w których Towarem jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. W przypadku produktów prefabrykowanych Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.


W celu zgłoszenia zwrotu Towaru prosimy o wypełnienie i przesłanie na adres biuro@kotyliony.com poniższego formularza (zwrot można zgłosić też bez wypełaniania formularza):

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy


Towar należy przesłać na adres:


kotyliony.com
Hodura 6
30-416 Kraków
tel: 606 862 467


Proszę nie wysyłać paczki za pobraniem. Takie paczki nie będą odbieranie, a koszt przesyłki zwracany.


Kontynuuj Zakupy