Jesteś tutaj:   kotyliony.com  |  Formy płatności
Nasze Kotyliony
Program lojalnościowy

Zobacz nasz katalog
Formy płatności 

Metody Płatności:


Przelew: tradycyjny przelew bankowy. Po prawidłowym złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje na podany wcześniej adres e-mail, dane do przelewu wraz z wymaganą kwotą.


Płatności online: Szybkie automatyczne przelewy z większości banków działających w kraju. Sklep przyjmuje płatności za pośrednictwem dwóch operatorów:

Paybynet – 0% dodatkowych kosztów dla Klienta
PayU – 1% dodatkowych kosztów dla Klienta


Płatność kartą: 

Paybynet – 0% dodatkowych kosztów dla Klienta
PayU – 1% dodatkowych kosztów dla Klienta


Płatność przy odbiorze (za pobraniem): zapłata gotówką kurierowi, lub w siedzibie firmy, przy odbiorze osobistym.


Raty PayU: Zakup na raty za pośrednictwem PayU

 

 

Całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 22,36%,oprocentowanie zmienne 6,5% (dla mBank S.A. z siedzibą w Warszawie), oprocentowanie stałe 6,5% (dla Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie), oprocentowanie stałe 6,5% (dla Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie), całkowita kwota do zapłaty: 1100 zł, całkowity koszt : 100 zł (w tym: prowizja: 65,00 zł, odsetki: 35 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 11 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Warunki oferty: wg stanu na 15 maja 2015 r. (dla mBank S.A. i Alior Bank S.A.) i 25 kwietnia 2016 r. (dla Kreditech Polska Sp. z o.o.). Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie, lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

 


 

wybierz raty PayU

wybierz raty PayU

PayU o sobie:
Jesteśmy liderem płatności on-line w Polsce i na wielu lokalnych rynkach, na których działamy. Dostarczamy prosty w integracji i wygodny w użytkowaniu system płatności, który ułatwia dokonywanie zakupów przez Internet. Naszym priorytetem jest łączenie potrzeb firm sprzedających produkty i usługi z zachowaniami zakupowymi i płatniczymi konsumentów.
Oferujemy ponad 250 różnych kanałów płatności oraz usługi typu e-Wallet, które umożliwiają kupującym realizację płatności elektronicznych w szybki, łatwy i bezpieczny sposób, zarówno z poziomu komputera, jak i urządzeń mobilnych.
Działamy w 16 krajach na 4 kontynentach. Jesteśmy obecni na najszybciej rozwijających się rynkach Azji, Europy Środkowo-Wschodniej, Ameryki Łacińskiej, Bliskiego Wschodu i Afryki. Mamy tam znakomite zespoły ekspertów, którzy tworzą najlepsze rozwiązania, odpowiadające lokalnym potrzebom sprzedających i kupujących on-line.
Zatrudniamy ponad 1400 osób na świecie, które nieustannie dokładają starań, aby nasza oferta nie tylko zaspokajała, ale i przewyższała oczekiwania ponad 100 tys. współpracujących z nami sprzedawców i milionów kupujących. Dzięki temu nasza codzienna praca jest pełna ekscytujących wyzwań.
Odpowiadamy za obszar płatności internetowych w ramach południowoafrykańskiego koncernu Naspers, który prowadzi działalność w 133 krajach i istnieje na rynku od 1915r. Pod względem liczby obsługiwanych klientów w e-commerce Naspers zajmuje trzecią pozycję na świecie i charakteryzuje się największą dynamiką wzrostu w tym segmencie gospodarki.
Naszą siłą jest indywidualne podejście do każdego rynku, na którym działamy (cenimy lokalny język i kulturę), duch przedsiębiorczości oraz wysoko wykwalifikowany zespół. Nieustannie dbamy, by PayU było wspaniałym i dynamicznym miejscem pracy, dzięki czemu możemy oferować najlepszą obsługę klienta.

 

wybierz raty PayU

Paybynet o sobie:
Paybynet to system płatności internetowych, który jako jedyny został oparty na infrastrukturze międzybankowego systemu rozliczeń Elixir. Przelewy realizowane przez Paybynet są w pełni automatyczne, a zlecenia realizowane są w trybie on-line w schemacie 24/7/365.
Paybynet, jako jedyny w Polsce, zapewnia realizację płatności w schemacie bezpośredniego przelewu z potwierdzeniem, w postaci 1 płatność = 1 przelew - bez udziału pośredników.
System Paybynet należy do Krajowej Izby Rozliczeniowej. KIR jest spółką infrastrukturalną, będącą kluczowym elementem odpowiadającym m.in. za sprawne działanie systemu bankowego w Polsce.
KIR odpowiada m.in. Za utrzymywanie systemów międzybankowych, w tym szczególnie za techniczną obsługę wykonywanych przelewów z banku do banku (system Elixir).
KIR realizuje ponad 1,5 miliarda przelewów rocznie. KIR jest firmą zaufania publicznego, która należy do Narodowego Banku Polskiego, Związku Banków Polskich oraz grupy banków.

 


wybierz raty PayU


Kontynuuj Zakupy