Jesteś tutaj:   kotyliony.com  |  Formy płatności
Nasze Kotyliony
Zobacz nasz katalog

Check our catalog
Formy płatności 

Metody Płatności:


Przelew: tradycyjny przelew bankowy. Po prawidłowym złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje na podany wcześniej adres e-mail, dane do przelewu wraz z wymaganą kwotą.


Płatności online: Szybkie automatyczne przelewy z większości banków działających w kraju. Sklep przyjmuje płatności za pośrednictwem dwóch operatorów:

Paybynet – 0% dodatkowych kosztów dla Klienta
PayU – 1% dodatkowych kosztów dla Klienta


Płatność kartą: 


PayU – 1% dodatkowych kosztów dla Klienta


Płatność przy odbiorze (za pobraniem): zapłata gotówką kurierowi, lub w siedzibie firmy, przy odbiorze osobistym.


Raty PayU: Zakup na raty za pośrednictwem PayU

 

 

Całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 22,36%,oprocentowanie zmienne 6,5% (dla mBank S.A. z siedzibą w Warszawie), oprocentowanie stałe 6,5% (dla Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie), oprocentowanie stałe 6,5% (dla Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie), całkowita kwota do zapłaty: 1100 zł, całkowity koszt : 100 zł (w tym: prowizja: 65,00 zł, odsetki: 35 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 11 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Warunki oferty: wg stanu na 15 maja 2015 r. (dla mBank S.A. i Alior Bank S.A.) i 25 kwietnia 2016 r. (dla Kreditech Polska Sp. z o.o.). Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie, lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

 


 

wybierz raty PayU

wybierz raty PayU


Kontynuuj Zakupy