Jesteś tutaj:   kotyliony.com  |  O nas
Nasze Kotyliony
Zobacz nasz katalog

Check our catalog
O nas 

Produkcją kotylionów zajmujemy się od powstania firmy w 2004r (wcześniej amatorsko). Poboczne (początkowo) zajęcie, na przestrzeni lat, zmieniło się w naszą główną działalność. W roku 2009 trafiliśmy z naszą ofertą do Internetu, co zaowocowało szybkim, wciąż trwającym rozwojem. W 2015r uruchomiliśmy nowy serwis internetowy, by współpracę z nami uczynić dla klienta jeszcze łatwiejszą i bardziej intuicyjną.

 

Realizujemy zamówienia na różnego rodzaju okazje, z jednakową dbałością podchodząc do wielotysięcznych zleceń z dużych firm lub instytucji i do tych najmniejszych, od klientów indywidualnych. 

 

Zapewniamy wysoką jakość produktów, pełną konfigurowalność kolorów, wiele rodzajów mocowania kotyliona, personalizowane projekty graficzne, indywidualnie ustalane terminy realizacji (nie otrzymasz paczki po imprezie, na której kotyliony miały być użyte), terminowe dostawy firmą kurierską UPS na terenie całego kraju, rabaty dla stałych klientów oraz wiele innych udogodnień, a przede wszystkim, profesjonalne i partnerskie podejście do klienta.

 

Realizujemy również zlecenie niestandardowe. Możliwa jest modyfikacja istniejących modeli, a także tworzenie nowych na życzenie klienta.

 

Zapraszamy do współpracy.

Zespół kotyliony.com 


Kontynuuj Zakupy